DEVA Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanı Değişti!
DEVA Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanı değişti. Kurucu İlçe Başkanı Arife Yıldırım’ın yerine Rasih Muhammed Danış atandı. Danış, görev belgesini İl Başkanı Erhan Erol’un elinden aldı.
Konuyla ilgili açıklama yapan DEVA Partisi İstanbul İl Başkanlığı, “Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Merkez Yönetim Kurulu kararı ile; Eyüpsultan İlçe Başkanı olarak Sayın Rasih Muhammed Danış’ın atanmasına karar verilmiştir. Kurucu İlçe Başkanımız Sayın Arife Yıldırım’a bugüne kadar vermiş olduğu emek ve gayretleri için teşekkür ediyoruz. Eyüpsultan İlçe Başkanı olan Sayın Rasih Muhammed Danış’a görevlerinde başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.